Oprava po kroupách a krupobití (PDR)

Zastihlo váš vůz krupobití? Nezoufejte, dokážeme odstranit z karoserie desítky i stovky důlků ve zcela rekordním čase. Za 2-3 dny odjíždíte, jako by se nic nestalo.

Výhody pro vás

Poškodili váš vůz kroupy? Aktuálně opravujeme škody také v Bruntále, Krnově, Prostějově, Olomouci, Mostu, Karlových Varech, Pardubicích, Volarech, Táboře, Domažlicích a Holýšově.

Jsme tu pro vás, volejte zdarma: 800 01 01 02

Krupobití, kroupy, důlky…

Již přes 10 let se specializujeme na opravy aut po kroupách metodou PDR. Opravili jsme již tisíce vozů po krupobití v celé ČR i Evropě.

Rukami nám prošly již tisíce aut, tuzemských i zahraničních klientů, poničených kroupami. Dokážeme spolehlivě opravit všechny plechové díly karoserie, od jediného důlku až po stovky důlků. Pevně věříme, že právě u nás budete v dobrých rukou. Neváhejte a kontaktujte nás pro bezplatnou prohlídku vozu na našeho nejbližšího partnera VINICARS.


Oprava karoserie bez lakování

Oprava karosérie po kroupách a krupobití metodou PDR určitě předčí vaše očekávání. Oprava PDR je maximálně šetrná k vozu. Jedná se o mechanickou opravu bez poškození laku a bez nutnosti lakování. Nespornou výhodou je, že vůz opravou neztrácí na hodnotě.

V případě nových vozů v tovární záruce nedochází opravou PDR ke ztrátě záruky. Jedná se o velmi kvalitní, rychlou a nízkonákladovou opravu karoserie po krupobití bez nutnosti lakování. Metodu PDR lze použít na všechny značky vozů.


Nejefektivnější způsob opravy po krupobití na světě

Metoda PDR se rychle stala nepsaným standardem pro opravy po kroupách a krupobití po celém světě. Jedná se o nejefektivnější způsob opravy mnoha desítek i stovek důlků v naprosto rekordním čase, který šetří pojišťovnám a řidičům čas i finance. S metodou PDR váš vůz vrátíme v čase.

Odhalte tajemství PDR

Zjistěte, jak probíhá oprava karoserie krok za krokem i proč se vám vyplatí zvolit právě PDR místo tradiční opravy v autoservisu.

Vyřízení pojistné události

Rádi vám pomůžeme také s vyřízením pojistné události ve spolupráci s vaší pojišťovnou. Naši specialisté na likvidaci pojistných událostí jsou vám vždy k dispozici.
Služba je zcela ZDARMA ✓