Oprava karoserie bez poškození laku (PDR)

Máte promáčklinu nebo důlek na autě? Již nemusíte. Opravíme vám karoserii na počkání, bez poškození laku a bez demontáže. Přesvědčte se sami.

Výhody pro vás

  • Oprava karoserie na počkání do 1-3 h
  • Až 60% úspora oproti běžné ceně opravy
  • Garantujeme 100% odstranění škody
  • Bezplatná prohlídka vozu a kalkulace ceny
  • Vyřízení pojistné události ZDARMA
  • Vůz opravou neztrácí na hodnotě ani záruce

Poškodili váš vůz kroupy? Aktuálně opravujeme škody také v Bruntále, Krnově, Prostějově, Olomouci, Mostu, Karlových Varech, Pardubicích, Volarech, Táboře, Domažlicích a Holýšově.

Jsme tu pro vás, volejte zdarma: 800 01 01 04

Oprava karoserie (PDR)

Oprava karoserie metodou PDR představuje moderní a efektivní způsob opravy karoserie vozu bez nutnosti lakování a demontáže dílů.

Tradiční způsob opravy představuje vážný zásah do karoserie (demontáž, broušení, kytování a lakování). Vůz opravou ztrácí vždy na hodnotě. Metoda PDR je moderní a čistě mechanická oprava karoserie bez demontáže a bez lakování. Je proto neskonale rychlejší a šetrnější než tradiční oprava v autoservisu.

Technologie PDR

Pomocí speciálního nářadí a know-how se promáčkliny vytahují, vytlačují a vyrovnávají do původního stavu. Využívá se tzv. paměťového efektu karoserie. Promáčkliny se tak vrátí do původního stavu bez nutnosti lakování. PDR používáme při všech opravách karosérií poškozených krupobitím, parkingem, vandalstvím či z běžného provozu.

Oprava karoserie na počkání

Promáčkliny bez poškozeného laku vám opravíme rádi na počkání během 1-3 hod. Jedná se o jednoznačně nejrychlejší a nejvýhodnější způsob opravy promáčklin a důlků v karoserii. Váš vůz opravou navíc neztrácí na hodnotě ani záruce v případě nových vozů. Na opravu technologií PDR poskytujeme vždy doživotní záruku.

Tip: Pokud máte v místě promáčkliny prasklý lak, je zapotřebí nejen PDR pro vyrovnání karoserie, ale také díl nově přelakovat.

Věděli jste, že...

historické foto

Technologie PDR byla poprvé použita ve 40. letech 20. století, kdy výrobci Mercedes Benz a BMW hledali efektivní způsob opravy poškozených karosérií ve výrobě. S postupným zdokonalováním výroby automobilů upadala metoda PDR v zapomnění. V 80. letech však znovuobjevili potenciál opravy američtí dealeři vozů a PDR se postupně zdokonalovalo až do dnešní podoby, kdy představuje velice žádanou alternativu ke klasickým způsobům opravy karoserie.

Odhalte tajemství PDR

Zjistěte, jak probíhá oprava karoserie krok za krokem i proč se vám vyplatí zvolit právě PDR místo tradiční opravy v autoservisu.